Nocne zawody gruntowe -zawody towarzyskie.

Zarząd Koła i Klubu ,,Zwierzyniec'' zaprasza wędkarzy koła i klubu do  wzięcia udziału w nocnych zawodach gruntowych -zawody towarzyskie.
Zawody odbędą się na zbiorniku Brzegi IIIc w dniu 4-5-06-2016r
Wędkujemy metodą gruntową dwoma wędkami.  Nęcenie tylko z brzegu .Wędkujemy dobrani po dwóch zawodników ,można zgłaszać drużyny .Każdy z zawodników winien
posiadać siatkę do przetrzymywania złowionych ryb. Zawody są rozgrywane na żywej rybie ,wszystkie złowione  ryby wracają do wody !!
 Inne ustalenia zostaną podane w dniu zawodów. Uczestnicy zawodów nie muszą posiadać zezwolenia na łowisko Brzegi IIIc ,winni posiadać składkę członkowską na dany rok.
Opłata startowa 10zł płatna w dniu zawodów,od każdego zawodnika.Posiłek na stanowiskach ok 21.00.
Ryby łowione w zawodach; Leszcz-25cm,Jaż-25-cm,Lin-30cm,Karp-30cm,Amur-40cm,Jesiotr-80cm.
Program zawodów.
1- 4-06 zbiórka zawodników godz 10.00
2- Losowanie stanowisk
3- Rozpoczęcie zawodów godz 11.00
4- Posiłek na stanowiskach ok godz-21.00
5- Wędkowanie do godz 11.00 dnia następnego
6- Ważenie ryb
7- Zakończenie zawodów-rozdanie nagród

Zgłoszenia uczestnictwa -sms na numer -502-781-466 Rogala Feliks-podać imię i nazwisko uczestnika(ów)
lub 502-588-770 Kosiński Jan.Zgłoszenia najpóżniej do 2-go czerwca.W przypadku rezygnacji proszę o potwierdzenie.
W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych zawody mogą zostać przesunięte
na inny termin.